رستوران انرژی کیش

معرفی:رستوران انرژی یکی از بزرگترین رستوران های جزیره کیش میباشد که دارای بخش سنتی در هوای آزاد وبخش سرپوشیده است.ظرفیت این رستوران 500 نفره میباشد.موقعیت جغرافیایی خوب رستوران دسترسی را برای مسافران تور کیش راحت کرده است.در واقع رستوران انرژی به عنوان نخستین کنسرت رستوران فعالیتش را در کیش آغاز کرده است.این رستوران در اسکله تفریحی قدیم بعد با برنامه های شاد و مفرح همچو Dj شو و استنداپ کمدی آماده پذیرایی از مسافرین تور کیش میباشد. همچنین این رستوران دارای امکاناتی چون پارکینگ اختصاصی و اینترنت وایفای رایگان می باشد.زمان اجرای موسیقی این رستوران ظهرها از ساعت  13 الی 15 برای صرف ناهار و شب ها از ساعت 22 الی 1 بامداد برای صرف شام بار است.

رستوران انرژی کیش

منو رستوران:رستوران انرژی دارای منویی از انواع کباب کوبیده، کباب برگ، چلو ماهیچه، کباب سلطانی،‌ جوجه کباب، شیشلیک، استیک، استیک ماهی، شاه میگو، بشقاب دریایی، جوجه بی استخوان، جوجه با استخوان، بختیاری، کباب نگینی، زرشک پلو با مرغ، چلو ماهیچه، انواع ماهی، سوپ و سالاد میباشد.

ساعت کاری:این رستوران هر روزه 24 ساعته و به صورت صبحانه، ناهار، عصرانه و شام آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران میباشد.

رستوران انرژی کیش

موقعیت مکانی:روبروی مرکز تجاری- خیابان پروین اعتصامی- جنب کیبل اسکی

رستوران انرژی کیش

پیشنهاد ما:مسافران تور کیش میتوانند در سفر به جزیره کیش رستوران انرژی را انتخاب کنند و با صرف غذا های لذیذ و خوشمزه از سفر خود لذت ببرید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید