رستوران توتی فروتی کیش

معرفی رستوران : رستوران توتی فروتی کیش یکی از نخستین رستوران های ساحلی جزیره است که در سال 1384 فعالیت خود را آغاز کرد. این رستوران که وابسته به شرکت اینتر توریست است با سرمایه اولیه حدود 600 میلیون تومان و در زمینی به مساحت 1400 متر افتتاح شد. توتی فروتی در سال 2010 موفق به اخذ استاندارد SFBB شد که مربوط به سلامت غذهای این رستوران می باشد. محیط این رستوران بسیار زیباست و هنگام صرف غذا می توانید دریا را نیز تماشا کنید. سرآشپز مخصوص این رستوران که به طبخ انواع غذاها احاطه دارد سال ها است که در این رستوران فعالیت می کند و برای شما مسافران تور کیش غذا سرو می کند. ظرفیت این رستوران 400 نفر است و می توانید برای مراجعه میز خود را از پیش رزرو نمایید.

رستوران توتی فروتی کیش

منو رستوران : منو این رستوران شامل چهار بخش غذاهای ایرانی مانند انواع کباب ، غذاهای فرنگی مانند استیک و پاستا،‌ منوی کافی شاپ و غذاهای فست فود مانند پیتزا و ساندویچ است که همه ی بخش ها به جز کافی شاپ دارای پیش غذا ، غذای اصلی و دسر است. پیتزاهای این رستوران خیلی معروف است و قیمت تمامی قسمت های منو مناسب است.

پیشنهاد ما : توتی فروتی رستوران لوکسی است که با قیمتی مناسب انواع و اقسام غذاهای را سرو می کند و مشتری های همیشگی اش را دارد. بسیاری از مسافران تمامی شب های اقامت خود را در این رستوران می گذرانند!

رستوران توتی فروتی کیش

ساعت کاری رستوران : این رستوران از 11 صبح تا 23 شب برای ناهار و شام آماده خدمت به شما مسافران تور کیش می باشد.

موقعیت مکانی رستوران : این رستوران در انتهای بلوار دریا و جنب اسکله ی تفریحی قرار گرفته است و یکی از معدود رستوران های ساحلی جزیره است.

رستوران توتی فروتی کیش

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید