رستوران شاندیز آبشار کیش

معرفی رستوران : شاندیز آبشار یکی دیگر از رستوران های جزیره کیش و جزو مجموعه شاندیز است که به علت قرار گیری در میدان آبشار به این نام معروف شده است. این رستوران تنها رستوران به سبک بوفه در میان رستوران های مجموعه شاندیز است. محیط رستوران بسیار زیبا و جالب است و استفاده از رنگ های شاد و گل های کوچک در آن باعث تلطیف فضای رستوران شده است. شب ها در این رستوران برنامه موسیقی زنده سنتی و پاپ وجود دارد که در قسمت سرپوشیده اجرا می شود و صدای آن در محوطه روباز نیز پخش می شود. ظرفیت این رستوران 300 نفر می باشد که در میزهای در کنار هم جای داده شده اند تا همه بتوانند دید کامل به سن برگزاری شو و موسیقی زنده داشته باشند. در این رستوران می توانید از اینترنت بی سیم رایگان نیز استفاده نمایید.

رستوران شاندیز آبشار کیش

منو رستوران : در قسمت پیش غذای رستوران دو نوع سوپ جو و سبزیجات وجود دارد. برای غذای اصلی می توانید خوراک میگو، استیک گوشت، ماهی سرخ شده، کباب بلغاری، مرغ سوخاری، مرصع پلو و جوجه کباب میل کنید. هم چنین در میز اردور انواع و اقسام سالادها مانند فصل، گرین، نیسواز و ... برای شما مسافران تور کیش وجود دارد.   

پیشنهاد ما : این رستوران در نزدیکی دو هتل بزرگ ارم و داریوش قرار گرفته است و پیشنهاد خوبی برای صرف غذا برای مسافرانی است که در این دو هتل اقامت دارند. هم چنین وجود میزهای در فضای روباز و در کنار آبشار ، تجربه ای است که در هیچ رستوران دیگری در کیش نمی توانید آن را کسب کنید.

رستوران شاندیز آبشار کیش

ساعت کاری رستوران : 13 تا 15:30 برای صرف ناهار و 21 تا 24 برای صرف شام

موقعیت مکانی رستوران : میدان آبشار کیش ، جنب مجسمه پنگوئن

رستوران شاندیز آبشار کیش

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید