رستوران شاندیز صفدری کیش

معرفی رستوران : رستوران شاندیز صفدری یکی از رستوران های ساحلی جزیره کیش است که در سال 1394 افتتاح شده است. در هنگام صرف غذا در رستوران شاندیز صفدری می توانید از پنجره های  شیشه ای سراسری این رستوران دریا را تماشا کنید. دارای یک محیط بزرگ با ظرفیت 900 نفر است که در میز های بزرگ و شیک در کنار یکدیگر جای می گیرند. یکی از جذابیت های این رستوران برای شما مسافران تور کیش اجرای موسیقی زنده شبانه توسط باندهای موسیقی پاپ معروف کشور است که البته برای ورودی آن باید هزینه جداگانه بپردازید. در صورت رزرو قبلی این رستوران می توانید از خدمات ترانسفر رایگان رفت و برگشت رستوران استفاده نمایید.

رستوران شاندیز صفدری کیش

منو رستوران : در منوی رستوران شاندیز صفدری انواع غذاهای خوش طعم ایرانی و کباب ها وجود دارد که پرطرفدارترین آن ها در این منو شیشلیک است. هم چنین انواع دسرها ، پیش غذا و نوشیدنی نیز در این منو به چشم می خورد. در این رستوران یک سالاد بار با سالادهای متنوع نیز وجود دارد که هزینه استفاده از آن بر روی ورودی از شما دریافت می شود.

پیشنهاد ما : بزرگ ترین مزیت این رستوران موسیقی زنده با کیفیتی است که هر شب در آن اجرا می شود.بیشتر غذاها کیفیت متوسطی دارند و البته قیمت های غذاها در منو این رستوران کمی بالا است. 

رستوران شاندیز صفدری کیش

ساعت کاری رستوران : 12 الی 16 برای ناهار و 20 الی 1 بامداد برای شام

موقعیت مکانی رستوران : این رستوران در مقابل ساحل زیبای جزیره کیش و در جاده جهان بین کشتی یونانی و کلبه هور و در مقابل پیست بانجی جامپینگ دریایی جزیره قرار گرفته است.

رستوران شاندیز صفدری کیش

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید