رستوران عمو اکبر کیش

معرفی رستوران : رستوران عمو اکبر در اصل یک رستوران غذاهای دریایی در جزیره کیش است که در میان مسافران تور کیش طرفداران زیادی دارد. فضای رستوران بسیار ساده با میزهای چهار تا شش نفره است که حدالامکان سعی شده است تا از وجود وسایل اضافی در آن اجتناب گردد. ظرفیت این رستوران 60 نفر است و محیط آن کاملا خانوادگی می باشد. برخلاف دیگر رستوران های جزیره در این رستوران اثری از محیط لوکس نخواهید دید. برای دسترسی به این رستوران راه سختی در پیش نخواهید داشت و همه راننده تاکسی ها راه آن را بلد هستند. اگر از خودرو رنت شده نیز استفاده می کنید در کنار رستوران پارکینگ وجود دارد. قیمت ها در این رستوران مناسب است و بابت غذا هزینه گزافی پرداخت نخواهید کرد.

رستوران عمو اکبر کیش

منو رستوران: ماهی سرخ شده،‌ ماهی کبابی، میکس دریایی، میگو پفکی، میگو کبابی، میگو چینی و قلیه ماهی غذاهای دریایی رستوران هستند. با این که در عنوان رستوران نام رستوران دریایی به چشم می خورد اما شاهد غذاهای غیر دریایی مانند جوجه کباب، چلو کباب و شنیسل مرغ نیز در این منو هستیم . مخلفات غذا هم شامل سیر ترشی، خیارشور، ماست و زیتون می شود. غذای مورد علاقه مشتریان در این رستوران کباب ماهی شیر است.

پیشنهاد ما : ماهی ها و غذاهای دریایی موجود در این رستوران صید روزانه جاشوهای خلیج فارس هستند و در رستوران عمو اکبر هرگز غذای مانده نخواهید خورد.

رستوران عمو اکبر کیش

ساعت کاری رستوران : 12 ظهر تا 4 بعدازظهر برای ناهار و 8 شب تا بامداد برای سرو شام

موقعیت مکانی رستوران : جزیره کیش، روبروی مرکز خرید پانیذ، مجتمع حافظ، رستوران عمو اکبر

دیدگاه‌ها   

#1 ناهید شعاعی 1397-06-13 11:45
خیلی اطلاعات سایتتون جامع و کامل هست ممنون از شما

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید