رستوران میرمهنا کیش

معرفی:رستوران میرمهنا یکی از رستوران های معروف جزیره زیبای کیش میباشد.این رستوران با موقعیت جغرافیایی خوب اش با دریا فاصله کمی دارد به طوریکه مسافران عزیز  تور کیش بعد از صرف یک غذای فوق العاده میتوانند در سواحل دریایی نیلگون خلیج فارس لحطات خوبی را سپری کنند.رستوران میرمهنا دارای آشپز ها و سرآشپز ها میباشد که  بهترین غذا ها را با بهترین مواد غذایی با کیفیت آماده و سرو میکند.این رستوران زیبا دارای موسیقی زنده میباشد تا مسافران و کیشوندان عزیز در زمان صرف غذا بتوانند از تمام  لحظات خود به خوبی استفاده کنند و لذت ببرند.پرسنل و کارکنان خوش برخورد بهترین خدمات را در اختیار مسافران عزیز تور کیش قرار میدهد.

رستوران میرمهنا کیش

منو رستوران:رستوران میرمهنا دارای منو غذایی از انواع غذا های ایرانی و فرنگی ،سالاد ها و دسرها میباشد و مسافران عزیز تور کیش میتوانند از روی منو غذای مورد علاقه  خود را سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:رستوران میرمهنا هر روز از ساعت ۷ صبح الی ۴ بعدازظهر و از ساعت 20:30 الی 12:30 بامداد آماده خدمت رسانی از کیشوندان و مسافران تور کیش میباشد.

رستوران میرمهنا کیش

آدرس رستوران میرمهنای کیش : خیابان فردوسی – خیابان پروین اعتصامی -روبروی هتل آبادگران

پیشنهاد ما:اگر به این جزیره زیبا سقر کردید برای صرف غذا حتما به این رستوران سر بزنید و از غذا های خوب و با کیفیت آن امتحان کنید.

رستوران میرمهنا کیش

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید