رستوران نهنگ سفید کیش

معرفی رستوران : یکی دیگر از رستوران های معروف جزیره کیش رستوران نهنگ سفید است که در نزدیکی ساحل دریا قرار گرفته است. ساختمان اختصاصی و دو طبقه این رستوران واقعا به شکل یک نهنگ سفید ساخته شده است. در سال 1394 این رستوران زیبا دچار آتش سوزی شد که آسیب چندانی ندید اما قسمت های آسیب دیده بازسازی شد و پس از چند هفته دوباره کار خود را از سر گرفت. مدیریت این رستوران اکنون بر عهده اقای ملازاده است. برنامه موسیقی زنده هر شب در این رستوران برگزار می شود که اگر در رستوران غذا صرف کنید بابت این برنامه هزینه ای پرداخت نخواهید کرد ؛ اما اگر قصد شما از رفتن به رستوران تنها شنیدن موسیقی باشد می توانید با پرداخت هزینه کمی هدف خود را عملی کنید. 

رستوران نهنگ سفید کیش

منو رستوران: منو رستوران نهنگ سفید شامل غذاهای دریایی ایرانی و فرنگی است. معروف ترین غذای این رستوران در میان مسافران تور کیش کوسه کباب است که طعم دل نشینی دارد و با رسپی خاص رستوران طبخ می شود. قیمت ها در این رستوران کمی بالا است و بر روی فاکتور شما 15 درصد حق سرویس نیز اعمال می شود.

پیشنهاد ما : رستوران نهنگ سفید تجربه بسیار خوبی است تا در کنار چشیدن طعم یک غذای خوب و شنیدن نوای خوش موسیقی ،‌ از تماشای دریا نیز لذت ببرید.

رستوران نهنگ سفید کیش

ساعت کاری رستوران : ظهر تا بعدازظهر برای ناهار و شب تا نیمه شب برای شام

موقعیت مکانی رستوران : جزیره زیبای کیش،‌ نوار ساحلی، پشت بازار مریم، رستوران نهنگ سفید

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید