کافه طهرون کیش

معرفی:کافه طهرون از کافه های معروف در جزیره کیش میباشد.کافه طهرون کیش در کنار آبهای نیلگون خلیج فارس واقع شده است و از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار است.شعب دیگر کافی شاپ طهرون در شهر تهران در فرودگام امام خمینی، قلهک و کاشانک مشغول به فعالیت هستند. بسیاری از شبها کافه دارای موزیک زنده در فضای بیرونی است.کافه طهرون کیش در ساحل پارک کیبل اسکی می باشد و به دلیل موقعیت مکانی مناسب و عالی محلی برای جذاب برای مشتریان عزیز تور کیش می باشد. ظرفیت این کافه 140 نفره میباشد.

کافه طهرون کیش

منو کافه:منوی این کافه شامل انواع نوشیدنی های فصل، سالاد، پاستا برگر و ساندویچ های مختلف و …. است.مسافران عزیز میتوانند با توجه به منو موجود سفارش دهند و نوش جان کنند.

موقعیت مکانی:هرمزگان، کیش، مرکز شهر، بلوار فردوسی نوار ساحلی کافه طهرون، کیبل اسکی

کافه طهرون کیش

ساعت کاری:کافه طهرون هر روزه از ساعت 9 صبح الی 2 بامداد باز و آماده پذیرایی از مسافران میباشد.

کافه امیر شکلات کیش

معرفی:کافی شاپ امیر شکلات از کافی شاپ های معروف در جزیره زیبای کیش میباشد که در سراسر ایران بیش از 50 شعبه دارد.این کافه در سال 1383 تاسیس شده ست.کافه امیر شکلات دارای فضای زیبا و دل نشین میباشد که تا به امروزه مورد توجه مسافران تور کیش قرار گرفته است.این کافه با قیمت بسیار مناسب بهترین خدمات را به مسافرین عزیز ارائه میدهد.پرسنل های کافی شاپ امیر شکلات همگی مجرب هستند و با روی خوش از مسافران و گردشگران و همچنین کیشوندان پذیرایی میکنند.ظرفیت این کافی شاپ 34 نفره میباشد و کسانی که با خودرو شخصی به این کافی شاپ میروند میتوانند در پارکینگ خودرو خود را پارک کنند.

کافه امیر شکلات کیش

منو کافه:کافی شاپ دارای منویی از انواع آب میوه های فصل، انواع کیک و دسر، انواع نوتلا، انواع نوشیدنی های گرم، انواع نوشیدنی سرد، انواع میلک شیک، انواع گلاسه و بستنی،‌ انواع کریسپی شیک میباشد.مسافران تور کیش میتوانند از روی منو غذای مورد علاقه خود را سفارش دهند.

ساعت کاری:این کافه شیک و معروف هر روزه از ساعت 8:30 صبح تا 11 باز میباشد.

کافه امیر شکلات کیش

موقعیت جغرافیایی:ایران-هرمزگان-کیش-شهرک صدف- رو به روی مسجد امام حسن- مرکز خرید گلستان- غرفه 7

پیشنهاد ما:اگر به کافی شاپ امیر شکلات می روید پیشنهاد می کنیم برای یک بار هم که شده قهوه‌ی فیلیکوری ایتالیایی منحصر به فرد آن را امتحان کنید مطمئن باشید پشیمون نخواهید شد.

کافه امیر شکلات کیش

کافی شاپ باران نقره ای کیش

معرفی:کافی شاپ باران نقره ای از کافی شاپ های خوب جزیره کیش میباشد.این کافه در موقعیت مکانی خوبی قرار گرفته تا مسافران تور کیش دسترسی راحتی داشته باشند.فضای زیبای این کافه مورد توجه مسافران عزیز قرار میگیرد.پرسنل های این کافه خوش برخورد هستند.مسافران تور کیش میتوانند در این کافه انواع جشن تولد و قرار ملاقات را برگزار کنند.این کافه در مرکز جزیره کیش قرار گرفته است.

کافی شاپ باران نقره ای کیش

منو کافه:کافی شاپ باران نقره ای دارای منویی از انواع نوشیدنیهای گرم و سرد میباشد.مسافران عزیز تور کیش میتوانند با توجه به منو سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:کافه باران نقره ای هر روزه از ساعت 11 صبح تا 11 شب باز میباشد.

موقعیت مکانی:هرمزگان، کیش، مرکز شهر، نوار ساحلی اسکله قدیم – جنب کیبل اسکی

پیشنهاد ما:این کافه با وجد موقعیت مکانی خوبی که دارد یک مکان مناسب برای رفع خستگی یک روز پر هیجان میباشد که مسافران و کیشوندان عزیز میتوانند بروند و لذت ببرنند.

رستوران فودلند کیش

معرفی:رستوران فودلند یکی از رستوران های قدیمی و خوب جزیره کیش میباشد که در سال 1389 در زمینی به مساحت 2100 ساخته شده است.این رستوران این رستوران دارای 3 سالن شیک و مجهز میباشد.آشپز های رستوران همگی حرفه ای و مجرب هستند و تمامی غذا ها را با بهترین مواد غذایی آماده و سرو میکنند.رستوران فودلند کیش از نظر تنوع غذایی یکی از بهترین رستوران های کشور بوده و سلیقه های مختلف را پاسخگو می باشد. در این رستوران مجلل انواع پیش غذا و دسرهای گوناگون از کشورهای مختلف جهان وجود دارد.پرسنل های رستوران با روی خوش از مسافران تور کیش پذیرایی میکنند.

رستوران فودلند کیش

منو رستوران:رستوران فودلند دارای منوی با سبک غذایی از 100 نوع غذا، پیش غذا و دسر، غذا های دریایی، غذا های بین المللی، غذا های ایرانی میباشد.مسافران عزیز میتوانند سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:رستوران فودلند هر روزه از ساعت 11 ظهر تا 12 بامداد باز میباشد.

رستوران فودلند کیش

موقعیت مکانی:جزیره زیبای کیش، بازار مرجان، غرفه های 77 الی 99

پیشنهاد ما:این رستوران شیک با فضای زیبایی که دارد یک انتخاب مناسب برای رفع خستگی و گرسنگی میباشد که کیشوندان و مسافران عزیز تور کیش میتوانند انتخاب کنند و لذت ببرند.

رستوران فودلند کیش